hazır web tasarım

          Günümüzün en büyük gelişmelerini oluşturan teknolojik buluşlar yaşamımızın her alanını etkisi altına almaktadır. Sağlık, eğitim, endüstri, pazarlama ve daha fazlası. Tüm bu faaliyetlerin ön plana çıkarılmasını, hedef kitleyi oluşturan kişilerle daha kolay buluşturulmasını sağlayan şey ise reklam ve tanıtım çalışmalarıdır. Günümüzün en gelişmiş tanıtım faaliyetleri ise web tabanlı olanlar arasından çıkmaktadır. Bu noktada hazır web tasarım çözümleri sunan Yetiş Yazılım, firmaların ürün ve işlerini tanıtmada yanlarında olmaktadır. Özellikle ürün ve hizmet tanıtımlarında çok başarılı olan firma ürettiği tüm tasarımları mobil kullanıma uygun şekilde tasarlamaktadır. Bu da hem yönetim hem de takip noktasında büyük avantajlar sağlamaktadır. Ayrıca, sitelerin sahip olduğu hem dinamik hem de Türkçe yönetim paneli, hazırlanan hazır web sitesi  örneklerin çok daha kolay ve anlaşılır olmasını sağlamaktadır. Firmadan satın alınan tüm tasarım çalışmaları hem kolay hem de pratik kullanıma açıktır. Bu noktada hazır web tasarım temaları içerisinde kurumsal e-mail hesaplarının da kurulmuş olması büyük avantaj sağlamaktadır. Satın alınan site ile birlikte aynı anda kurumsallık çalışmaları da başlatılmış olmaktadır.  İnşaat, emlak, nakliyat, oto kiralama, dernek, veteriner, temizlik firması, restaurant, avukat, sürücü kursu ve kreş web tasarım şablonları ile dikkatleri üzerine çeken firma hemen her alana uygun tasarım modeli geliştirmiştir. Firma tarafından hazırlanan tüm bu hazır site temaları tamamen seo uyumlu olup, arama motorlarında çok daha ileri düzeyde filtreleri başarı ile geçmektedir.

hazır veteriner sitesi

         Tamamen mobil uyumlu şekilde hazırlanmış olan hazır veteriner sitesi çalışması ise firmanın ürettiği özel tasarımlardan yalnızca bir tanesidir. Gerek içerik yönetimi gerek düzenleme gerekse yorum kabulü noktalarında pratik çözümler sunan mobil uyumlu alt yapı ile veteriner sitesi temaları oldukça ilgi çekicidir. Tamamen Türkçe yönetim paneline sahip site tasarımları hem kurulum hem de düzenleme noktasında çok pratik ve kolay çözümler sunuyor. Hemen herkesin kolaylıkla öğrenebileceği dinamik yönetim paneli sayesinde bir web sitesi kurmak ve kullanmak artık çok kolay. Yetiş Yazılım tarafından hazırlanan hazır veteriner sitesi örneklerinin tamamı seo uyumlu olup, arama motoru optimizasyonuna sahiptir. Bu da sitenin ve anahtar kelimelerin çok daha kolay ve hızlı bir şekilde filtrelenmesini, dolayısı ile içeriklerin çok daha kolay ulaşılır olmasını sağlamaktadır. Hazır veteriner sitesi şablonları ile birlikte hem kurumsal e-mail paketi hem de sosyal medya entegrasyon özellikleri ücretsiz bir şekilde teslim edilmektedir. Kurumsal e-mail paketi sayesinde firmanın hem kurumlar arasında saygınlığı artırılırken, hem de çalışanların kurumsal yapıya alışması kolaylaşacaktır. Sitenin sahip olduğu sosyal medya paketi ise sitede yayınlanan her içeriğin sosyal medya ortamlarında kolayca paylaşılmasını dolayısı ile yapılan bilgilendirme ve kampanyaların çok daha hızlı yayılmasını sağlar. Firma tarafından hazırlanan site tasarımları içerisine sınırsız sayıda sayfa eklenerek, ilgilenilen hayvan türleri hakkında bilgi paylaşımı yapılabilir. İlgili sayfalara sınırsız sayıda fotoğraf ve video eklenerek, iş ve hizmetlerin çok daha kolay bir şekilde tanıtılması sağlanır. Ayrıca siteye eklenecek vitrin bölümünde, önemli olaylar, en son tedavi edilen hayvanlar ve ayın en şanslı hayvanı gibi seçme haberler yerleştirilerek firmanın tantımı çok daha kolay yapılacaktır. Yetiş yazılım tarafından hazırlanan veteriner sitesi tasarımları içerisinde iletişim sayfası bulunmaktadır. Bu sayfa içerisine yerleştirilecek harita ve iletişim formu ise firma, firma çalışanları, hekimler ve hayvan dostlarını birbirine bağlayacaktır.

yetiş yazılım          Siteden tercih edeceğiniz tüm hazır site şablonları Yetiş Yazılım uzman kadrosu tarafından hazırlanmıştır. Satın alacağınız web sayfası aynı gün içinde teslim edilmektedir. İçeriğini girerek yayına hazır hale getirebilirsiniz. Web sitenizin Google kaydı firma tarafından ücretsiz şekilde yapılacaktır. Satın almak ve Sorularınız için iletişim bilgileri şunlardır. Web: https://www.yetisyazilim.com.tr , E-mail: info@yetisyazilim.com.tr , Ofis: 0(332) 245 2 333 ve Gsm: 0(532) 266 3558 numaralı iletişim hattını arayabilirsiniz.